Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Praca dla mechanika

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik Lotniczy/Praktykant

Oferujemy:

  • Budowanie swojego doświadczenia w zawodzie mechanika;
  • Podnoszenie wiedzy i kompetencji poprzez szkolenia oraz pracę przy sprzęcie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Elastyczne formy pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Zdolność manualna w posługiwania się standardowymi narzędziami;
  • Rozumienie zasad bezpieczeństwa w pracy ze sprzętem lotniczym;
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
  • Preferowane doświadczenie w zakresie obsługi samolotów;
  • Mile widziana znajomość technicznego języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej).

Zadania:

  • Wykonywanie obsługi technicznej statków powietrznych;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres aerode@wp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.